Swix Carbon Wicking NTS 1/2 zip juoksupaita

Nopeatempoiseen  harjoitteluun. Erittäin hyvin kosteutta siirtävä, iholle puettava kovan treenin paita.

Huipputehokkaaseen treeniin alimmaiseksi puettava paita
Carbon -sarja on valmistettu tavoitteelliseen harjoitteluun, optimaalinen rullaluisteluun ja juoksemiseen.
Tarkoitettu niille, joille tärkeintä treenatessa on suorituskyky ja mukavuus.
Slim Fit - Katso kokotaulukosta vaatteiden täydelliset tiedot.

Swix Carbon Wicking NTS 1/2 zip
NTS tarkoittaa Next To Skin - iholla. Tämä on joustava treenipaita, joka on tarkoitettu käytettäväksi ilman mitään muuta kerrosta sen alla. Mukavan pehmeä harjattu sisäpinta ihoa vasten antaa lämpöä kevään ja syksyn treeneihin ja imee hien ihon pinnalta, siirtää kosteuden edelleen kaksinkertaisen neuloksen ulkorakenteeseen; jättäen iholle kuivan tunteen. Lämpötilaero on vaikuttava. Siksi; täydellinen hikiseen harjoitteluun.

KESKEISTÄ
Erittäin kevyt kaksinkertaista neulosta oleva treenipaita
Kosteutta erittäin tehokkaasti siirtävä harjattu sisäpinta
Hydrofobiset nopeasti kuivat kuidut
Kuiva ihon vieressä
Heijastava yksityiskohta

Hinta
59,00 €
Saatavuus
Varastossa

Malli:

Varastossa

Varastossa

Varastossa

MEN

SizesSMLXLXXL
A - Body length - cm176-179180-183184-187188-191192-195
B - Chest - cm94100106112118
C - Waist - cm80869298104
D - Hip - cm94100106112118
E - Inseam - cm8284868890
F - Sleeve length* - cm8587899193


* Should be measured from center back neck to wrist knuckle with slightly bent arm.

Tuoteryhmän tuotteet

Suosittelemme